Σάββατο, 23 Ιουνίου 2012

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο 2 της Εφορευτικής Επιτροπής Αρχαιρεσιών της 26-06-2012 και 27-06-2012 του Συλλόγου Μηχανικών Π.Ε. και Τ.Ε. της Ε.ΥΔ.Α.Π.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Νο 2
 
της  Εφορευτικής Επιτροπής Αρχαιρεσιών της  26-06-2012 και
 27-06-2012 του Συλλόγου  Μηχανικών Π.Ε. και Τ.Ε. της Ε.ΥΔ.Α.Π.


Σήμερα, Τρίτη 19-06-2012,  κατατέθηκαν στην Εφορευτική Επιτροπή παρουσία των κ. Αντωνίου Αυγερινού, Μιχαήλ Γιατράκη και  Γεωργίου Δήμτσα, οι υποψηφιότητες για τις αρχαιρεσίες του Συλλόγου Μηχανικών Π.Ε. και Τ.Ε. της Ε.ΥΔ.Α.Π.
Η Εφορευτική Επιτροπή, αφού συνεδρίασε και εξέτασε τις υποψηφιότητες και αφού έλαβε υπ’ όψιν τα άρθρα 13,15,29 και 30 του Καταστατικού, ανακηρύσσει τους υποψηφίους ως εξής:

1ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Π.Ε. & Τ.Ε.»

 Α) Για το Δ.Σ.
1.    Αγιοστρατίτης Στέργιος
2.    Αλεξανδράτος Ανδρέας
3.    Αργυροπούλου Αλεξάνδρα
4.    Βλαγκούλης Νικόλαος
5.    Βλάχος Γεώργιος
6.    Βουγιουκλάκης Κωνσταντίνος
7.    Γουλιέλμος Γεώργιος
8.    Δημητριάδη Αλεξάνδρα
9.    Δρακονταειδή Ανδρομάχη
10. Καΐρης Λεωνίδας
11. Καλλιβωκά Μαρία
12. Καλογερίδης Κωνσταντίνος
13. Καραγιάννης Ηρακλής
14. Κολυβά Ειρήνη
15. Κώττας Δημήτριος
16. Λιακόπουλος Νικόλαος
17. Λιάπη Μαρία
18. Μάρκου Κωνσταντίνος
19. Ματθαίος Μιχαήλ
20. Μέξης Ευάγγελος
21. Μητροπούλου Μαρία
22. Νίκας Κωνσταντίνος
23. Πιπεράκης Εμμανουήλ
24. Σούλης Βασίλειος
25. Στίμος Κωνσταντίνος
26. Τούλιας Χρήστος
27. Φαλτσέτας Χρήστος
 
Β) Για την Ομοσπονδία
1.    Αγιοστρατίτης Στέργιος
2.    Αλεξανδράτος Ανδρέας
3.    Αργυροπούλου Αλεξάνδρα
4.    Βλαγκούλης Νικόλαος
5.    Βλάχος Γεώργιος
6.    Βουγιουκλάκης Κωνσταντίνος
7.    Γουλιέλμος Γεώργιος
8.    Δημητριάδη Αλεξάνδρα
9.    Δρακονταειδή Ανδρομάχη
10. Καΐρης Λεωνίδας
11. Καλλιβωκά Μαρία
12. Καλογερίδης Κωνσταντίνος
13. Καραγιάννης Ηρακλής
14. Κολυβά Ειρήνη
15. Κώττας Δημήτριος
16. Λιακόπουλος Νικόλαος
17. Λιάπη Μαρία
18. Μάρκου Κωνσταντίνος
19. Ματθαίος Μιχαήλ
20. Μέξης Ευάγγελος
21. Μητροπούλου Μαρία
22. Νίκας Κωνσταντίνος
23. Πιπεράκης Εμμανουήλ
24. Σούλης Βασίλειος
25. Στίμος Κωνσταντίνος
26. Τούλιας Χρήστος
27. Φαλτσέτας Χρήστος

Γ) Για την ελεγκτική επιτροπή
1.    Ζιώγας Ευάγγελος
2.    Μπριλάκης Δημήτριος

Δ) Για το Ε.Κ.Α.
1.    Αγιοστρατίτης Στέργιος
2.    Αλεξανδράτος Ανδρέας
3.    Αργυροπούλου Αλεξάνδρα
4.    Βλαγκούλης Νικόλαος
5.    Βλάχος Γεώργιος
6.    Βουγιουκλάκης Κωνσταντίνος
7.    Γουλιέλμος Γεώργιος
8.    Δημητριάδη Αλεξάνδρα
9.    Δρακονταειδή Ανδρομάχη
10. Καΐρης Λεωνίδας
11. Καλλιβωκά Μαρία
12. Καλογερίδης Κωνσταντίνος
13. Καραγιάννης Ηρακλής
14. Κολυβά Ειρήνη
15. Κώττας Δημήτριος
16. Λιακόπουλος Νικόλαος
17. Λιάπη Μαρία
18. Μάρκου Κωνσταντίνος
19. Ματθαίος Μιχαήλ
20. Μέξης Ευάγγελος
21. Μητροπούλου Μαρία
22. Νίκας Κωνσταντίνος
23. Πιπεράκης Εμμανουήλ
24. Σούλης Βασίλειος
25. Στίμος Κωνσταντίνος
26. Τούλιας Χρήστος
27. Φαλτσέτας Χρήστος

2ος ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ 
«ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ »

 Α) Για το Δ.Σ.
1.    Αλεξανδρόπουλος Άγγελος
2.    Αντωνακόπουλος Γεώργιος
3.    Βαφειάδης Εμμανουήλ
4.    Γελαδάς Διονύσιος
5.    Ζάννου Δέσποινα
6.    Θωμαΐδης Πέτρος
7.    Κραμβουσανός Εμμανουήλ
8.    Παπακώστα Πηνελόπη
9.    Ράνιος Αλέξανδρος
10. Ρίπης  Κωνσταντίνος
11. Συνοδινού Αντιγόνη
12. Χατζηδάκης Μιχαήλ
13. Χριστοφόρου Αγγελική

Β) Για την Ομοσπονδία
1.    Αλεξανδρόπουλος Άγγελος
2.    Αντωνακόπουλος Γεώργιος
3.    Γελαδάς Διονύσιος
4.    Δρακούλη Γρηγορία
5.    Ζάννου Δέσποινα
6.    Θωμαΐδης Πέτρος
7.    Κραμβουσανός Εμμανουήλ
8.    Παπακώστα Πηνελόπη
9.    Ράνιος Αλέξανδρος
10. Ρίπης  Κωνσταντίνος
11. Συνοδινού Αντιγόνη
12. Τζαμουράνη Λαμπρινή
13. Χριστοφόρου Αγγελική

Δ) Για την Ελεγκτική Επιτροπή
1.    Μαρονικολάκη Ειρήνη
2.    Νεστορίδου Ευτυχία
3.    Παναγοπούλου Αικατερίνη

Ε) Για το Ε.Κ.Α.
1.    Αλεξανδρόπουλος Άγγελος
2.    Γελαδάς Διονύσιος
3.    Δρακούλη Γρηγορία
4.    Ζάννου Δέσποινα
5.    Θωμαΐδης Πέτρος
6.    Χριστοφόρου Αγγελική

                                                                       
Υπενθυμίζουμε ότι οι εκλογές θα διεξαχθούν στην αίθουσα Συνεδριάσεων στο υπόγειο του κεντρικού κτιρίου του Περισσού την Τρίτη 26 Ιουνίου 2012 από 08:00 έως 14:00 και την Τετάρτη 27 Ιουνίου 2012 στην Αίθουσα Α103 του 1ου ορόφου του κεντρικού κτιρίου του Περισσού (Γρ. Ο.Μ.Ε. Ε.ΥΔ.Α.Π.) από 08:00 έως 15:00.

Υπενθυμίζουμε επίσης, ότι για την άσκηση του εκλογικού δικαιώματος απαιτείται η προσκόμιση του Βιβλιαρίου υγείας.


Για την Εφορευτική Επιτροπή
Αντώνιος Αυγερινός
Μιχαήλ Γιατράκης
Γεώργιος Δήμτσας